Úvodná stránka

Nominované diela v kategórii Rodinné domy

 

Dom pri lese 4
Rusovce
Autori: Ľubomír Peráček, st., Ľubomír Peráček, ml.
Foto: Ľubomír Peráček, ml, Jozef Barinka

 

DuboDom
Svätý Jur
Autor: Pavol Šiška
Spolupráca: Peter Sálus , Michal Bažalík
Foto: Dominik Sepp

 

Dom P
Moravany nad Váhom
Autori: Tomáš Szőke, Ivan Príkopský, Katarína Príkopská
Foto: Katarína Príkopská

 

Rodinný dom
Hainburg an der Donau
Autori: Henrich Korec, Ladislav Jurík
Foto: Tomáš Manina

V kategórii Bytové domy

 

Hájpark 1.etapa a Hájpark 2.etapa
Bratislava
Autori: Lukáš Kordík, Štefan Polakovič, Drahan Petrovič, Katarína Jägrová, Jana Benková, Samuel Zeman, Katarína Bergerová, Patrícia Botková
Foto: Bohumil Šálek

 

Rezidencie Pri Mýte
Bratislava
Autori: Tomaž Krušec, Lena Krušec, Vid Kurinčič, Ana Kučan , Luka Javornik
Spolupráca: ValloSadovsky Architects , Tomáš Bartko
Foto: Mateja Vonkomerová, Vid Kurinčič, Studio AKKA, Mateja Vonkomerová

 

Polyfunkčný objekt
Trnava
Autori: Matúš Vallo, Oliver Sadovský, Marián Stanislav, Viliam Zajíček, Zuzana Krejčířová, Elena Šoltésová, Jakub Španiel
Foto: BoysPlayNice Photography

V kategórii Občianske a priemyselné budovy

 

Mlynica
Bratislava
Autori: Štefan Polakovič, Lukáš Kordík, Jana Benková, Tomáš Vrtek
Spolupráca: Roman Žitňanský, Katarína Bergerová, Patrícia Botková
Foto: Jakub Skokan, Martin Tůma (BoysPlayNice)

 

Vyhliadková veža na Dubni
Žilina
Autori: Gábor Nagy, Ladislav Vikartovský
Foto: Erik Tomašek

V kategórii Obnova a prestavba

 

Nová synagóga
Žilina
Autori: Martin Jančok, Michal Janák, Eva Štrocholcová
Foto: Kathrine Thude, Daniela Dostálková

 

Obnova meštianskych domov
Trnava
Autori: Matúš Vallo, Oliver Sadovský, Marián Stanislav, Viliam Zajíček, Mateja Vonkomerová, Marcel Vadík, Elena Šoltésová, Zuzana Krejčířová
Foto: BoysPlayNice Photography

V kategórii Interiér

 

Prízemný byt
Bratislava
Autori: Tomáš Krištek, Laura Pastoreková, Ondrej Kurek
Foto: Tomáš Krištek

 

Bistro Soho
Bratislava
Autori: Štefan Polakovič, Lukáš Kordík, Andrej Olah
Foto: Juraj Chlpík

V kategórii Exteriér

 

Námestie Centrum, Sídlisko III
Prešov
Autori: Irakli Eristavi, Pavol Šilla
Spolupráca: Martin Jančok
Foto: Daniela Sabová, Matúš Kička, Daniela Sabová, Pavol Šilla

 

Supergola
Stupava
Autori: Ransu Helenius, Tobias Foged Permin, Anna Cséfalvay, Marianna Maczová, Danica Pišteková, Veronika Trnovská, Vít Halada, Benjamín Brádňanský, účastníci [1:1] WORKSHOPU 2017
Foto: Anna Horčínová, Lorcan Koethe

 

Kino "Úsmev" Košice
Košice
Autori: Irakli Eristavi, Pavol Šilla, Juraj Červený
Spolupráca: Martin Ratkoš
Foto: Kino Úsmev, Pavol Šilla